Let Freedom Reign!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Let Freedom Reign!


 
HomeHome  PublicationsPublications  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Praddeep gupta

Go down 
5 posters
AuthorMessage
UrRight




Posts : 3993

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/9/2010, 6:49 pm

How was she, Praddeep gupta? LOL. She got HIV, Pig Flu, whata'eva comes from Praddeepa land??
Aye? I understand...no touch...no touch....

Asian carp make more doo--doo. Yai? Better sue carp pooper than carpet pooper? Aye? Praddeep gupta Icon_wink
Back to top Go down
UrRight




Posts : 3993

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/9/2010, 8:44 pm

Μάλιστα! Trans Εάν οργανωμένη. Μπορείτε υστερικές !!!!! Μήπως data'madam'mosiquito; Πώς ήταν; Έχει βουρτσίζετε τα δόντια της, ξύρισμα μασχάλες, πόδια, σέσουλα νεκρό δέρμα από τα πόδια του / πίσω; Καθαριότητα νύχια; Hoopa! You'ze υστερικές! Ευχαριστώ Attolahoo για μετάφραση. Μου μιλούν αγγλικά μόνο, αλλά έμαθε μετάφραση. Oooie !!!!! Hee, hee ... πάμε για Τζέι Λένο .... κάνει μεγάλο buck-a-Roos για την rooooooster.

Ακούω που αυγά καφέ, δεν υπάρχει πισινό. Λευκή αυγά όταν προσγειώθηκε με πετσετάκια μωρών. Εγώ δεν τρώνε άσπρο / καφέ αυγά δεν περισσότερα. Lay δική μου, όρνιθες σε γκαράζ, κανείς δεν fluck με αυγά μου. ΔΓΕ! ens. Γκαράζ ... διάλειμμα διατάγματα .... ΧΧ %*()__(&%$### Demobrats ~! ^^%$#$^*)) FreeLies. Είναι ανάγκη Χαβάη, τον ήλιο, τα πόδια snip ψάρια για το νεκρό δέρμα .... ίσως σπάσει ανθρώπινη διατάγματα, τον καθαρισμό των βακτηρίων Ayie ..! Μέση nuthin αριστερά για να φάει ... μόλις το νεκρό δέρμα, δεν Ayie! Brain FreeLies ... .. τι, αριστερά με μύγες. OIE; Δεν αριστερά μετά dat? Praddeep gupta Icon_albino Praddeep gupta Icon_albino Praddeep gupta Icon_albino Praddeep gupta 38139
Back to top Go down
UrRight




Posts : 3993

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/9/2010, 8:54 pm

Eh?
Back to top Go down
KarenT




Posts : 1328

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/9/2010, 10:07 pm

Huh?
Back to top Go down
John




Posts : 128

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/10/2010, 7:19 am

What are you talking about?
Back to top Go down
Big Unit




Posts : 16

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/10/2010, 9:40 am

από τα πόδια του / πίσω; Καθαριότητα νύχια; HYoze υστερικές! Ευχαριστώ Attolahoo για μετάφραση. Μου μιλούν αγγλικά μόνο, αλλά έμαθε μετάφραση. πάμε για Τζέι Λένο .... κάνει μεγάλο buck-a-Roos για την ανθρώπινη διατάγματα, τον καθαρισμό των βακτηρίων Ayie ..! Μέση nuthin αριστερά για να φάει ... μόλις το νεκρό δέρμα, δεν Ayie! Bin Free... .. τι, αριστερά
Ακούω που αυγά καφέ, δεν υπάρχει πισινό. Λευκή 50 Brunsαυά όταν προσγειώθηκε με πετσετάκια μωρών. Εγώ δεν τρώνε άσπρο / καφέ αυγά δεν περισσότερα. Lay δική μου, όρνιθες σε γκαράζ, κανείς δεν fluck με αυγά μου. ΔΓΕ! ens. Γκαράζ ... διάλειμμα διατάγματα .... Free αι ανάγκη Χαβάη, τον ήλιο, τα πόδια ανθρώπινη διατάγματα, τον καθαρισμό των βακτηρίων Ayie ..! Μέση nuthin αριστερά για να φάει ... μόλις το νεκρό δέρμα, δεν Ayie! ain FreeL . τι, αριστερά as did freetime marsha.marsha yes on her by vost...μιλούν Run δική Park..
Back to top Go down
Artie60438




Posts : 9728

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/10/2010, 9:58 am

Big Unit wrote:
από τα πόδια του / πίσω; Καθαριότητα νύχια; HYoze υστερικές! Ευχαριστώ Attolahoo για μετάφραση. Μου μιλούν αγγλικά μόνο, αλλά έμαθε μετάφραση. πάμε για Τζέι Λένο .... κάνει μεγάλο buck-a-Roos για την ανθρώπινη διατάγματα, τον καθαρισμό των βακτηρίων Ayie ..! Μέση nuthin αριστερά για να φάει ... μόλις το νεκρό δέρμα, δεν Ayie! Bin Free... .. τι, αριστερά
Ακούω που αυγά καφέ, δεν υπάρχει πισινό. Λευκή 50 Brunsαυά όταν προσγειώθηκε με πετσετάκια μωρών. Εγώ δεν τρώνε άσπρο / καφέ αυγά δεν περισσότερα. Lay δική μου, όρνιθες σε γκαράζ, κανείς δεν fluck με αυγά μου. ΔΓΕ! ens. Γκαράζ ... διάλειμμα διατάγματα .... Free αι ανάγκη Χαβάη, τον ήλιο, τα πόδια ανθρώπινη διατάγματα, τον καθαρισμό των βακτηρίων Ayie ..! Μέση nuthin αριστερά για να φάει ... μόλις το νεκρό δέρμα, δεν Ayie! ain FreeL . τι, αριστερά as did freetime marsha.marsha yes on her by vost...μιλούν Run δική Park..

Got it!
Back to top Go down
UrRight




Posts : 3993

Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty1/10/2010, 1:11 pm

cat pig cat pig cat pig
Back to top Go down
Sponsored content





Praddeep gupta Empty
PostSubject: Re: Praddeep gupta   Praddeep gupta Empty

Back to top Go down
 
Praddeep gupta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Let Freedom Reign! :: Nation/Other :: The Lounge-
Jump to: